Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
107 cm TimeCutter® MX4275T CE (74690/74691)

107 cm

TimeCutter® MX4275T CE

Model: 74690/74691

Cena brutto:
29690.00 zł

Kosiarki TimeCutter® MX należą do grupy maszyn o zerowym promieniu skrętu wzbogaconych o dodatkowe funkcje ułatwiające eksploatację. Można na nich polegać, są łatwe w obsłudze, a jazda nimi to sama przyjemność. Dzięki nim będziesz mieć więcej czasu na odpoczynek w ogrodzie. Kosiarka Toro TimeCutter® jest na tyle zwinna, że może skrócić czas koszenia o połowę. Dźwignie sterujące są zadziwiająco łatwe w obsłudze i pozwalają niezwykle szybko opanować manewrowanie wokół przeszkód w Twoim ogrodzie. System MyRide® kontroluje ruchy platformy operatora, zapewnia bardziej wygodną jazdę niż fotel ze standardową amortyzacją. To wyjątkowe zawieszenie zapewnia komfort pracy, nawet na najbardziej nierównym terenie, unikając przy tym konieczności koszenia z mniejszą prędkością.

Specyfikacja

Silnik:
Kohler V-Twin
Pojemność silnika:
725 cc
Starter:
Elektryczny
Napęd:
Na tylne koła
Przekładnia:
Podwójna hydrostatyczna
Długość:
182.3 cm
Wysokość:
107 cm
Szerokość:
115.82 cm
Waga:
267 kg
Szerokość ostrza:
107 cm
Wysokość cięcia:
38-114 mm
Pojemność torby:
Opcjonalnie - 227 L
Zbiornik paliwa:
11,3 L
Gwarancja:
3 lata

Cechy

System zawieszenia MyRide®

Kontroluje ruchy platformy operatora, zapewnia bardziej wygodną jazdę niż fotel ze standardową amortyzacją. System MyRide® utrzymuje operatora powyżej terenu, a wszelkie nierówności są pochłaniane przez kosiarkę, a nie przez niego.

Łatwa obsługa

Sterowanie dźwigniami jest tak samo proste i intuicyjne jak obsługiwanie wózka sklepowego. Wystarczy pociągnąć lub pchnąć, aby jechać w danym kierunku.

Smart Speed®

System kontroli prędkości Smart Speed® poprzez wybór jednego z trzech zakresów prędkości jazdy: przycinanie, holowanie lub koszenie wspomaga naukę jazdy kosiarką.

Łatwa i prosta konserwacja

Wymiana oleju wraz z filtrem czy zdjęcie pokrywy paska nie wymagają narzędzi, dzięki czemu nad swoją kosiarką spędzisz znacznie mniej czasu. Wystarczy odłączyć osłonę paska, aby łatwo wymieść zanieczyszczenia mogące spowodować korozję jednostek tnących i szybsze zużycie paska. Filtr powietrza z funkcją samoczyszczenia gwarantuje nieustannie płynną i wydajną pracę silnika.

Regulacja w trakcie pracy

Łatwa regulacja wysokości koszenia bez potrzeby zatrzymywania się – wystarczy skorzystać z łatwej w użyciu dźwigni lub opcjonalnego pedału wspomagającego podnoszenie.

Styl i wygoda jazdy

Zmierz się z trudnymi zadaniami zachowując styl i siedząc podczas koszenia w ręcznie wykonanym
fotelu oferującym doskonały komfort i skuteczne podparcie pleców.

Więcej czasu dla siebie

Nawet o 45% krótszy czas koszenia dzięki układowi kierowniczemu o zerowym promieniu skrętu. Zdziwisz się, jak szybko można poruszać się dookoła przeszkód, i to bez poświęcania jakości koszenia. Oferujące wybór szerokości koszenia kosiarki Toro® TimeCutter® pozwolą Ci szybciej wrócić do przyjemności życiowych.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.