Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
107 cm TimeCutter® ZS4200T CE (74687)

107 cm

TimeCutter® ZS4200T CE

Model: 74687

Cena brutto:
27250.00 zł

Seria kosiarek TimeCutter ZS należy do grupy maszyn o zerowym promieniu skrętu. Można na nich polegać, są łatwe w obsłudze, a jazda nimi to sama przyjemność. Dzięki nim będziesz mieć więcej czasu na odpoczynek w ogrodzie. Kosiarka Toro TimeCutter jest na tyle zwinna, że może skrócić czas koszenia o połowę. Dźwignie sterujące są zadziwiająco łatwe w obsłudze i pozwalają niezwykle szybko opanować manewrowanie wokół przeszkód w Twoim ogrodzie.

Specyfikacja

Silnik:
Toro V-Twin
Pojemność silnika:
708 cc
Starter:
Elektryczny
Napęd:
Na tylne koła
Przekładnia:
Podwójna hydrostatyczna
Długość:
182,4 cm
Wysokość:
105,4 cm
Szerokość:
136,7 cm
Waga:
254 kg
Szerokość ostrza:
107 cm
Wysokość cięcia:
38-114 mm
Pojemność torby:
Opcjonalnie - 227 L
Zbiornik paliwa:
11,3 L
Gwarancja:
3 lata

Cechy

Silnik Toro V-Twin OHV

Silnik Toro V-Twin posiada dwugardzielowy gaźnik, zawór szybkospustowy, ssawki próżniowe oraz samoczyszczące systemy filtracji powietrza.

Konstrukcja o wzmocnionej wytrzymałości

Rama wykonana z profili o grubości 3,5mm oferuje najwyższą wytrzymałość, trwałość i niezawodność.

Pojemność zbiornika ma aż 11,3 l

Wszystkie kosiarki TimeCutter wyposażone są w duży zbiornik paliwa (11,3 l), co pozwala na mniejszą potrzebę uzupełniania paliwa podczas koszenia. Pół-przezroczysty zbiornik ułatwia napełnianie, zapobiegając tym samym przepełnieniu.

Podwójny napęd hydrostatyczny

Niezależne hydrostatyczne układy napędowe zapewniają czułość podczas manewrowania. Te samodzielne napędy są przymocowane jednoczęściowej ramy i wzmocnione poprzecznym łączeniem dla zachowania trwałości i wydajności.

Oszczędność czasu koszenia aż o średnio 45%

TimeCutter skraca czas koszenia o prawie 50%, co oznacza mniej pracy dla Ciebie i Twojej kosiarki. Dzięki temu będziesz miał więcej czasu na przyjemności, a także wydłużysz żywotność kosiarki.

Smart Speed®

3 biegi do wyboru!
Koś z prędkością optymalnie dostosowaną do warunków, wybierając różne zakresy prędkości jazdy bez zmiany prędkości obrotowej ostrza oraz silnika.
Umożliwia koszenie dużych terenów otwartych z wysoką prędkością, koszenie z workowaniem lub rozdrabnianiem ze średnią prędkością oraz korzystanie z niskiej prędkości przy ostrożnym manewrowaniu.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.