Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
137 cm Titan®MyRIDE® XS5450 (74898)

137 cm

Titan®MyRIDE® XS5450

Model: 74898

Cena brutto:
49500.00 zł

Kosiarka Titan®  posiada wiele zaawansowanych funkcji spotykanych w profesjonalnych maszynach Toro® o zerowym promieniu skrętu i zapewnia długotrwałą eksploatację przy zachowaniu nadzwyczajnej wydajności.  Zarządzaj swoją przestrzenią jak profesjonalista i pielęgnuj ją za pomocą maszyny gotowej sprostać najtrudniejszym zadaniom. Kosiarka Toro® Titan® dostarcza profesjonalne osiągi i pozwala utrzymywać piękniejszy ogród przez wiele lat.

Specyfikacja

Silnik:
Kohler V Twin
Pojemność silnika:
725 cc
Napęd:
Na tylne koła
Przekładnia:
Podwójna hydrostatyczna
Długość:
206 cm
Wysokość:
122 cm
Szerokość:
155 cm
Waga:
373
Szerokość ostrza:
137
Wysokość cięcia:
38-114 mm
Pojemność torby:
Opcjonalnie, 227 L
Zbiornik paliwa:
18,9 L
Gwarancja:
3 lata

Cechy

Sam decyduj o tempie koszenia

Technologia Toro® Smart Speed® pozwoli Ci samodzielnie kontrolować prędkość koszenia bez ujemnego wpływu na prędkość ruchu końcówek ostrza.
Zakres prędkości „przycinanie” pozwala na dokładne przycinanie przy niskich prędkościach, bieg „holowanie” pozwala holować osprzęt przy średniej prędkości, natomiast bieg „koszenie” służy do koszenia na otwartych przestrzeniach z wysoką prędkością.

System MyRide®

Zawieszenie MyRide® zapewnia komfort pracy operatora, nawet na najbardziej nierównym terenie, unikając przy tym konieczności koszenia z mniejszą prędkością.

 

Zbudowane do pracy w najtrudniejszych warunkach

Podwozie tnące z wysoko wytrzymałej stali gatunku 50 (odpowiednik gatunku S355) o grubości 3,4 mm z przednią krawędzią wzmocnioną zderzakiem ma za zadanie wytrzymać najtrudniejsze warunki i jest gotowe na nawet najmocniejsze uderzenia.

Płynne ruchy

Operator z pewnością doceni płynność kierowania kosiarką, która dzięki pochłaniającym wstrząsy amortyzatorom daje się prowadzić bez znanych z maszyn konkurencji gwałtownych szarpnięć. A szerokie przednie kółka z pełną sztywną osią pozwolą na łatwe manewrowanie.

Komfort w ręcznym wykonaniu

Jedź swoją kosiarką w pełni dobrego stylu, zajmując wygodną pozycję w ręcznie wykonanym siedzeniu z wysokim oparciem oraz podłokietnikami . Fotel jest bardzo wygodny oraz zapewnia skuteczne podparcie pleców.

Łatwa i prosta konserwacja

Wymiana oleju wraz z filtrem nie wymaga narzędzi, dzięki czemu nad swoją kosiarką spędzisz znacznie mniej czasu. Wystarczy odchylić pokrywę filtra powietrza, aby wymienić jego wkład, a łatwo odłączany wężyk spustowy oleju pozwala szybko przeprowadzić jego wymianę.

Pewne oparcie nóg

Aluminiowe kratki przy  podnóżkach dają pewne oparcie i pozwalają usunąć błoto z butów.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.