Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
46 cm Power Lite® 87cc (38283)

46 cm

Power Lite

Model: 38283

Odśnieżarka zajmuje mało miejsca, a silnik nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych. Ergonomiczna rączka zapewnia komfort oraz łatwość użytkowania. Odśnieżarki jednostopniowe Toro pracują na bazie wykonanego z grubej gumy wirnika zgarniająco – odrzucającego, który obracając się z impetem zagarnia śnieg i podaje go z odpowiednią siłą do kanału wyrzutowego i dalej wyrzuca na zewnątrz. Przemyślany kształt wirnika oraz komory wyrzutowej zabezpiecza kanał przed zablokowaniem. Co ważne, system ten pozwala na odgarnięcie śniegu do „zera”, niemal całkowicie odsłaniając chodnik lub podjazd.

Specyfikacja

Silnik:
Spalinowy
Pojemność silnika:
87cc
Starter:
Elektryczny
Waga:
24,5
Zbiornik paliwa:
1,3l
Gwarancja:
2 lata

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.