Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
50 cm Steel Deck Recycler® (29639)

50 cm

Steel Deck Recycler®

Model: 29639

Cena brutto:
1899.00 zł

Koszenie sprawniejsze niż przy użyciu konwencjonalnych kosiarek rozdrabniających – opatentowany system rozdrabniania Recycler w kosiarkach Toro sprawia, że ścinki mogą przechodzić przez strefę cięcia nawet 15 razy, zanim opadną na trawnik. Tak rozdrobnione fragmenty szybko się rozkładają, dostarczając składniki odżywcze i wilgoć do gleby. Koszowanie polecamy w okresach, gdy trawa jest dłuższa – na początku oraz pod koniec sezonu.

Specyfikacja

Silnik:
Toro OHV
Pojemność silnika:
159 cc
Starter:
Recoil
Długość:
79 cm
Wysokość:
41 cm
Szerokość:
51 cm
Waga:
31 kg
Szerokość ostrza:
50 cm
Wysokość cięcia:
4 / 25 - 102 mm
Pojemność torby:
60.5 L
Gwarancja:
2 lata

Cechy

Opatentowany system Recycler®

Odpowiednia konstrukcja jednostki tnącej oraz specjalnie profilowane noże Atomic podnoszą liście trawy, tną, a następnie mielą ścinki aż do uzyskania wzbogacających ściółkę drobnych kawałków, które się szybko rozkładają dostarczając składniki odżywcze i wilgoć glebi

Dwuletnia gwarancja

Produkt objęty jest dwuletnią, pełną gwarancją

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.