Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
53 cm Super Recycler® (20792/21690)

53 cm

Super Recycler®

Model: 20792/21690

Cena brutto:
4100.00 zł

Wytrzymały aluminiowy agregat wraz z umieszczonymi w strategicznych miejscach płytkami kierującymi zapewniają najwyższą jakość ciecia oraz wydajność rozdrabniania. Drobno posiekane ścinki są dla korzeni trawy źródłem składników odżywczych i przyczyniają sie do zdrowego wyglądu trawnika. Kosiarki te są objęte 2-letnią gwarancją – są wyjątkowo wytrzymałe i bezawaryjne.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton Series 675
Pojemność silnika:
163 cc
Starter:
Linkowy
Długość:
165 cm
Wysokość:
104 cm
Szerokość:
56 cm
Waga:
37 kg
Szerokość ostrza:
53 cm
Wysokość cięcia:
4 / 32-108 mm
Pojemność torby:
65
Gwarancja:
5 lat

Cechy

Automatyczny układ napędowy

Dzięki funkcji wspomagania trakcji wyczuwa i płynnie dostosowuje prędkość jazdy do tempa operatora, również na pochyłościach.

Dźwignia szybkiej zmiany

Dzięki tej dźwigni możliwa jest łatwa i szybka modyfikacja wymiarów kosiarki, by przechowywać ją nawet w pozycji pionowej w ciasnych pomieszczeniach.

Szybkozłącze do czyszczenia

Dzięki niemu czyszczenie kosiarki jest dużo prostsze. Aby umyć kosiarkę od spodu, wystarczy podłączyć do niego wąż z wodą.

Odlana z aluminium komora tnąca

Trwała i wolna od rdzy komora tnąca odlana z aluminium umożliwia dostosowywanie do mulczowania, wyrzutu bocznego albo koszenia trawnika z koszem na trawę – bez użycia narzędzi.

Pięcioletnia gwarancja

Produkt objęty jest pięcioletnią, pełną gwarancją.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.