Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
53 cm Super Recycler® (21693)

53 cm

Super Recycler®

Model: 21693

Cena brutto:
5390.00 zł

Wytrzymały aluminiowy agregat wraz z umieszczonymi w strategicznych miejscach płytkami kierującymi zapewniają najwyższą jakość ciecia oraz wydajność rozdrabniania. Drobno posiekane ścinki są dla korzeni trawy źródłem składników odżywczych i przyczyniają sie do zdrowego wyglądu trawnika. Kosiarki te są objęte 5-letnią gwarancją – są wyjątkowo wytrzymałe i bezawaryjne. Dodatkowo przełomowa technologia Mow ‘n’ Stow™ zastosowana w silnikach Briggs & Stratton® umożliwia pionowe przechowywanie kosiarki po każdym koszeniu bez niebezpieczeństwa wycieku paliwa czy oleju. Dzięki temu ilość potrzebnego miejsca do przechowywania kosiarki spada o 70%+, a dostanie się do spodu kosiarki w celu oczyszczenia agregatu tnącego lub sprawdzenia stanu ostrza staje się łatwiejsze.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton Series 675
Pojemność silnika:
163 cc
Starter:
Linkowy
Długość:
165 cm
Wysokość:
104 cm
Szerokość:
56 cm
Waga:
37.8 kg
Szerokość ostrza:
53 cm
Wysokość cięcia:
4 / 32 - 108 mm
Pojemność torby:
65 L
Gwarancja:
5 lat

Cechy

Automatyczny układ napędowy

Dzięki funkcji wspomagania trakcji wyczuwa i płynnie dostosowuje prędkość jazdy do tempa operatora, również na pochyłościach.

Opatentowany system Recycler®

Odpowiednia konstrukcja jednostki tnącej oraz specjalnie profilowane noże Atomic podnoszą liście trawy, tną, a następnie mielą ścinki aż do uzyskania wzbogacających ściółkę drobnych kawałków, które się szybko rozkładają dostarczając składniki odżywcze i wilgoć glebie.

Odlana z aluminium komora tnąca

Trwała i wolna od rdzy komora tnąca odlana z aluminium umożliwia dostosowywanie do mulczowania, wyrzutu bocznego albo koszenia trawnika z koszem na trawę – bez użycia narzędzi.

Pięcioletnia gwarancja

Produkt objęty jest pięcioletnią, pełną gwarancją.

VORTEX TECHNOLOGY

Opatentowany system zwiększający przepływ powietrza, który zapewnia  jeszcze drobniejsze przemielanie pokosu (ściętych liści traw) lub też znacznie poprawia efekt wrzut pokosu do kosza (w zależności od stosowanej techniki koszenia).

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.