Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
55 cm All-Wheel Drive Steel Deck Recycler® (20960/21766)

55 cm

All-Wheel Drive Steel Deck Recycler®

Model: 20960/21766

Cena brutto:
4190.00 zł

Pokonuj trudne wzniesienia i pochyłości z automatycznym układem napędowym wyposażonym w system wspomagania trakcji oraz dwie przekładnie. Zapewnij najwyższą jakość koszenia przy łatwym sterowaniu i sprawdzonej trwałości oraz niezawodności maszyn Toro. Dzięki kosiarce Toro Recycler® z napędem na wszystkie koła koszenie nie wymaga dużej siły fizycznej. Dodatkowy napęd ułatwia manewrowanie na pagórkach i w trudnym terenie, a automatyczny układ napędowy i wspomaganie trakcji zapewniają koszenie z wygodną prędkością.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton, Serii 675 EXI
Pojemność silnika:
163 cc
Starter:
Recoil
Długość:
150 cm
Wysokość:
107 cm
Szerokość:
58 cm
Waga:
35 kg
Szerokość ostrza:
55 cm
Wysokość cięcia:
4-punktowa, 25-102mm
Pojemność torby:
74 L
Gwarancja:
2 lata

Cechy

Opatentowany system Recycler®

Odpowiednia konstrukcja jednostki tnącej oraz specjalnie profilowane noże Atomic podnoszą liście trawy, tną, a następnie mielą ścinki aż do uzyskania wzbogacających ściółkę drobnych kawałków, które szybko się rozkładają, dostarczając składniki odżywcze i wilgoć glebie.

Automatyczny układ napędowy

Funkcja wspomagania trakcji pomaga w utrzymaniu jednostajnej szybkości koszenia, wyczuwa tempo operatora i płynnie się do niego dostosowuje.

System Recycler On Demand (ROD)

Pozwala przełączyć między rozdrabnianiem ścinków, a zbieraniem do kosza za pomocą jednego przełożenia dźwigni. Dokładniejsze ścinanie pozwala zredukować ilość ścinków o 25%, co oznacza rzadsze opróżnianie kosza.

Tylny kosz i wyrzut boczny

Linia produktów Toro Steel Deck Recycler może gromadzić ścinki w tylnym koszu, lub wyrzucać je za pomocą wyrzutu bocznego.

Dwuletnia gwarancja

Produkt objęty jest dwuletnią, pełną gwarancją.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.