Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
55 cm All-Wheel Drive Steel Deck Recycler® (21774)

55 cm

All-Wheel Drive Steel Deck Recycler®

Model: 21774

Cena brutto:
4990.00 zł

Dzięki kosiarce Toro Recycler® z napędem na wszystkie koła koszenie nie wymaga dużej siły fizycznej. Dodatkowy napęd ułatwia manewrowanie na pagórkach i w trudnym terenie, a automatyczny układ napędowy i wspomaganie trakcji zapewniają koszenie z wygodną prędkością. Dodatkowo przełomowa technologia Mow ‘n’ Stow™ zastosowana w silnikach Briggs & Stratton® umożliwia pionowe przechowywanie kosiarki po każdym koszeniu bez niebezpieczeństwa wycieku paliwa czy oleju. Dzięki temu ilość potrzebnego miejsca do przechowywania kosiarki spada o 70%+, a dostanie się do spodu kosiarki w celu oczyszczenia agregatu tnącego lub sprawdzenia stanu ostrza staje się łatwiejsze.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton, Serii 675 EXI
Pojemność silnika:
163 cc
Starter:
Linkowy
Długość:
150 cm
Wysokość:
107 cm
Szerokość:
58 cm
Waga:
37 kg
Szerokość ostrza:
55 cm
Wysokość cięcia:
4-punktowa, 25-102mm
Pojemność torby:
74 L
Gwarancja:
2 lata

Cechy

Opatentowany system Recycler®

Odpowiednia konstrukcja jednostki tnącej oraz specjalnie profilowane noże Atomic podnoszą liście trawy, tną, a następnie mielą ścinki aż do uzyskania wzbogacających ściółkę drobnych kawałków, które szybko się rozkładają, dostarczając składniki odżywcze i wilgoć glebie.

Automatyczny układ napędowy

Funkcja wspomagania trakcji pomaga w utrzymaniu jednostajnej szybkości koszenia, wyczuwa tempo operatora i płynnie się do niego dostosowuje.

System Recycler On Demand (ROD)

Pozwala przełączyć między rozdrabnianiem ścinków, a zbieraniem do kosza za pomocą jednego przełożenia dźwigni. Dokładniejsze ścinanie pozwala zredukować ilość ścinków o 25%, co oznacza rzadsze opróżnianie kosza.

VORTEX TECHNOLOGY

Opatentowany system zwiększający przepływ powietrza, który zapewnia  jeszcze drobniejsze przemielanie pokosu (ściętych liści traw) lub też znacznie poprawia efekt wrzut pokosu do kosza (w zależności od stosowanej techniki koszenia).

Dwuletnia gwarancja

Produkt objęty jest dwuletnią, pełną gwarancją.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.