Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
55 cm Steel Deck Recycler® (20954)

55 cm

Steel Deck Recycler®

Model: 20954

Cena brutto:
2850.00 zł

Koszenie sprawniejsze niż przy użyciu konwencjonalnych kosiarek rozdrabniających – opatentowany system rozdrabniania Recycler w kosiarkach Toro sprawia, że ścinki mogą przechodzić przez strefę cięcia nawet 15 razy, zanim opadną na trawnik. Tak rozdrobnione fragmenty szybko się rozkładają, dostarczając składniki odżywcze i wilgoć do gleby. Koszowanie polecamy w okresach, gdy trawa jest dłuższa – na początku oraz pod koniec sezonu.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton Quantum Series 675
Pojemność silnika:
190 cc
Starter:
Recoil
Długość:
89 mm
Wysokość:
38.1 mm
Szerokość:
58 cm
Waga:
36.45 kg
Szerokość ostrza:
55 cm
Wysokość cięcia:
4 / 25 mm - 114 mm
Pojemność torby:
60.5 L
Gwarancja:
2 lata

Cechy

Opatentowany system Recycler®

Odpowiednia konstrukcja jednostki tnącej oraz specjalnie profilowane noże Atomic podnoszą liście trawy, tną, a następnie mielą ścinki aż do uzyskania wzbogacających ściółkę drobnych kawałków, które się szybko rozkładają dostarczając składniki odżywcze i wilgoć glebie.

Uniwersalność - 3 w 1

Pozwala używać kosiarki w trybie rozdrabniania oraz wyrzutu bocznego lub tylnego, a także zbierać pokos do kosza.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.