Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
55 cm Steel Deck Recycler® (21772)

55 cm

Steel Deck Recycler®

Model: 21772

Cena brutto:
4490.00 zł

Koszenie sprawniejsze niż przy użyciu konwencjonalnych kosiarek rozdrabniających – opatentowany system rozdrabniania Recycler w kosiarkach Toro sprawia, że ścinki mogą przechodzić przez strefę cięcia nawet 15 razy, zanim opadną na trawnik. Tak rozdrobnione fragmenty szybko się rozkładają, dostarczając składniki odżywcze i wilgoć do gleby. Koszowanie polecamy w okresach, gdy trawa jest dłuższa – na początku oraz pod koniec sezonu.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton Quantum 675 Series
Pojemność silnika:
163 cm3
Starter:
Linkowy
Napęd:
Na tylne koła / Automatyczny układ napędowy
Długość:
150 cm
Wysokość:
107 cm
Szerokość:
58 cm
Waga:
37 kg
Szerokość ostrza:
55 cm
Wysokość cięcia:
4 / 25 - 102 mm
Pojemność torby:
63L
Gwarancja:
2 lata

Cechy

Sprzęgło z blokadą noża tnącego (BBC)

Zatrzymuje nóż, ale pozostawia pracujący silnik podczas jazdy na obszarach innych niż trawa lub podczas opróżniania kosza na trawę.

Automatyczny układ napędowy

Dzięki funkcji wspomagania trakcji wyczuwa i płynnie dostosowuje prędkość jazdy do tempa operatora, również na pochyłościach.

Opatentowany system Recycler®

Odpowiednia konstrukcja jednostki tnącej oraz specjalnie profilowane noże Atomic podnoszą liście trawy, tną, a następnie mielą ścinki aż do uzyskania wzbogacających ściółkę drobnych kawałków, które się szybko rozkładają dostarczając składniki odżywcze i wilgoć glebie.

System Bag on demand

Pozwala przełączyć między rozdrabnianiem ścinków, a zbieraniem do kosza za pomocą jednego przełożenia dźwigni. Dokładniejsze ścinanie pozwala zredukować ilość ścinków o 25%, co oznacza rzadsze opróżnianie kosza.

Szybkozłącze do czyszczenia

Dzięki niemu czyszczenie kosiarki jest dużo prostsze. Aby umyć kosiarkę od spodu, wystarczy podłączyć do niego wąż z wodą.

Dwuletnia gwarancja

Produkt objęty jest dwuletnią, pełną gwarancją.

VORTEX TECHNOLOGY

Opatentowany system zwiększający przepływ powietrza, który zapewnia  jeszcze drobniejsze przemielanie pokosu (ściętych liści traw) lub też znacznie poprawia efekt wrzut pokosu do kosza (w zależności od stosowanej techniki koszenia).

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.