Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
55 cm Steel Deck Recycler® SmartStow™ (20959)

55 cm

Steel Deck Recycler®

Model: 20959

Pierwsza tego rodzaju kosiarka Toro® Recycler® z funkcją SmartStow™ wymaga mniej miejsca, oferuje trwałość, niezawodność i najwyższą jakość koszenia. Przełomowa technologia Mow ‘n’ Stow™ wykorzystana w silnikach Briggs & Stratton® umożliwia pionowe przechowywanie kosiarki po każdym koszeniu bez niebezpieczeństwa wycieku paliwa czy oleju. Dzięki temu ilość miejsca potrzebnego do przechowywania kosiarki spada o 70%*, a także umożliwia łatwiejsze dostanie się do spodu kosiarki w celu umycia z resztek trawy lub serwisowania.

* Oszczędność miejsca jest podana dla miejsca zajmowanego przez kosiarkę 55 cm pchaną z napędem przechowywaną z rączką w standardowej pozycji roboczej.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton®, Series 675, Quantum
Pojemność silnika:
190 cc
Starter:
Recoil
Długość:
150 cm
Wysokość:
107cm (99 cm po złożeniu)
Szerokość:
58 cm
Waga:
37 kg
Szerokość ostrza:
55 cm
Wysokość cięcia:
4 / 25 - 102 mm
Pojemność torby:
74 L
Gwarancja:
2 lata

Cechy

Do 70% mniej powierzchni

Dzięki technologii SmartStow® odstawienie kosiarki po użyciu to tylko trzy proste kroki: złożenie, zablokowanie i odstawienie. Kosiarka może być przechowywana pionowo, dzięki czemu zajmuje o 70% mniej powierzchni podłogi.

Opatentowany system Recycler®

Odpowiednia konstrukcja jednostki tnącej oraz specjalnie profilowane noże Atomic podnoszą liście trawy, tną, a następnie mielą ścinki aż do uzyskania wzbogacających ściółkę drobnych kawałków, które się szybko rozkładają dostarczając składniki odżywcze i wilgoć glebie.

55-centymetrowa komora tnąca

Szerokość komory tnącej pozwala na łatwe i szybkie koszenie dużych powierzchni, redukując znacznie czas.

Szybkozłącze do czyszczenia

Dzięki niemu czyszczenie kosiarki jest dużo prostsze. Aby umyć kosiarkę od spodu, wystarczy podłączyć do niego wąż z wodą.

Duże koła tylne

Duże, 28-centymetrowe tylne koła w połączeniu z regulowaną prędkością przedniego napędu pozwalają poruszać się z łatwością na nierównym terenie.

Przełomowy silnik Briggs & Stratton

Funkcja Ready Start™ – po prostu pociągasz za linkę rozruchową i kosisz. Dzięki nowemu gaźnikowi, który dostarcza silnikowi odpowiednią ilość paliwa nie ma już potrzeby ręcznego wtryskiwania ani włączania ssania. Wszystko dzieje się samo – wystarczy pociągnąć, żeby uruchomić.

Jednoczęściowy uchwyt

Dzięki otwartej konstrukcji  uchwytu, dużo łatwiej usunąć i ponownie zainstalować kosz na trawę.

Dwuletnia gwarancja

Produkt objęty jest dwuletnią, pełną gwarancją.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.