Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
55cm Smart Stow (21770)

55cm

RECYCLER

Model: 21770

Cena brutto:
3690.00 zł

Nasza kosiarka Recycler® z funkcją SmartStow® jest pierwszą tego rodzaju kosiarką benzynową oszczędzającą miejsce, a jednocześnie oferuje trwałość, niezawodność i najwyższą jakość koszenia dzięki układowi koszącemu Toro Recycler. Przełomowa technologia Mow ‘n’ Stow™ zastosowana w silnikach Briggs & Stratton® umożliwia pionowe przechowywanie kosiarki po każdym koszeniu bez niebezpieczeństwa wycieku paliwa czy oleju. Dzięki temu ilość potrzebnego miejsca do przechowywania kosiarki spada o 70%+, a dostanie się do spodu kosiarki w celu oczyszczenia agregatu tnącego lub sprawdzenia stanu ostrza staje się łatwiejsze. Model 21770 posiada napęd na przednie koła i regulację prędkości, co ułatwia koszenie i łatwo dostosowuje się do warunków koszenia.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton serii 675 EXI
Pojemność silnika:
163 cm³
Starter:
Linkowy
Napęd:
Przód, HW
Długość:
150
Wysokość:
107
Szerokość:
58
Waga:
32
Szerokość ostrza:
55
Wysokość cięcia:
25-102mm
Pojemność torby:
74
Zbiornik paliwa:
0,9L
Gwarancja:
2-letnia

Cechy

Vortex technology

Opatentowany system zwiększający przepływ powietrza, który zapewnia  jeszcze drobniejsze przemielanie pokosu (ściętych liści traw) lub też znacznie poprawia efekt wrzut pokosu do kosza (w zależności od stosowanej techniki koszenia).

OPATENTOWANY SYSTEM RECYCLER®

Odpowiednia konstrukcja jednostki tnącej oraz specjalnie profilowane noże Atomic podnoszą liście trawy, tną, a następnie mielą ścinki aż do uzyskania wzbogacających ściółkę drobnych kawałków, które się szybko rozkładają dostarczając składniki odżywcze i wilgoć glebie.

UNIWERSALNOŚĆ - 2 W 1

Pozwala używać kosiarki w trybie rozdrabniania oraz koszowania.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.