Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
61 cm SnowMax 724ZXR CE (38720)

61 cm

SnowMax 724 QXE CE

Model: 38720

Niezwykle prosta w obsłudze i wyposażona w intuicyjne sterowanie o zerowym promieniu skrętu. Imponująca moc, zwrotność i lekkość – to główne cechy Toro SnowMax. Jedna z najlepszych odśnieżarek na rynku, bez problemu poradzi sobie z zaspami na Twoim podjeździe. Gwarantujemy 25% więcej usuniętego śniegu na minutę i oszczędność 30% czasu. SnowMax szybko odśnieży podjazd, a Ty będziesz mógł rozgrzać się szybciej w domu.

Specyfikacja

Silnik:
Toro premium OHV
Pojemność silnika:
212cc
Starter:
Elektryczny
Waga:
59 kg

Cechy

Mokry i ciężki śnieg

Stalowy, spiralny wirnik z gumowymi łopatkami szybko i łatwo radzi sobie zarówno z suchym, jak i mokrym śniegiem.

Kontroler wyrzutu QUICK STICK®

Kontroler wyrzutu QUICK STICK® – za pomocą innowacyjnego joysticka można zmienić kierunek i kąt wyrzutu śniegu podczas pracy odśnieżarki.

System automatycznego napędu

System automatycznego napędu wykrywa i dostosowuje się do prędkości chodu, a Ty możesz odśnieżać śnieg w swoim własnym tempie – maksymalnie 5,6km/h.

System automatycznego sterowania

System automatycznego sterowania pozwala pozwala płynnie pokonywać ciasne zakręty, bez konieczności przełączania przycisków, czy przestawiania dźwigni.

Solidna trakcja

11-calowe koła i opony o głębokim, wyjątkowym wzorze bieżnika pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach.

Specjalny kształt wyrzutu

Specjalny kształt wyrzutu pozwala usuwać do 25% więcej śniegu na minutę. Ścięta rynna i odpowiednia wysokość pozwalają wyrzucać więcej śniegu i na dalszą odległość.

Rama typu Unibody (jednobryłowa)

Jednoczęściowa, spawana rama zwiększa trwałość i wydajność w najtrudniejszych warunkach zimowych.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.