Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
76 cm TimeMaster™ (20976/ 21810)

76 cm

TimeMaster™

Model: 20976/21810

Cena brutto:
6950.00 zł

Właścicielom domów z dużymi ogrodami lub obszarami pokrytymi trawą, kosiarka Toro® TimeMaster™, pozwala skosić większą powierzchnię w znacznie krótszym czasie. Elegancka i lekka konstrukcja jest nadzwyczaj zwrotna, umożliwiając dokładne wykaszanie wokół drzew i krzewów. System koszenia Dual-Force™ z dwoma ostrzami Toro Atomic, z łatwością wykonuje koszenie trawy na dużej powierzchni i niezależnie od tego, czy ścinki są zbierane czy rozdrabniane, pozostawia po sobie najlepszy efekt.
Sprzęgło z blokadą noża tnącego zatrzymuje nóż, ale pozostawia pracujący silnik podczas jazdy na obszarach innych niż trawa lub podczas opróżniania kosza na trawę.

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton® serii 1000 Quantum 223cm3
Pojemność silnika:
223 cc
Starter:
Recoil
Napęd:
Automatyczny układ napędowy ze wspomaganiem trakcji, napęd na tylne koła
Waga:
62 kg
Szerokość ostrza:
76 cm
Wysokość cięcia:
2-punktowa, 32 - 108mm
Pojemność torby:
88L
Zbiornik paliwa:
1,1L

Cechy

Silnik Briggs & Stratton®serii 1000 Quantum 223cm3

Potężny moment obrotowy brutto (11,9 Nm) silnika Briggs & Stratton zapewnia wydajność i trwałość godną sprzętów marki Toro

76-centymetrowa jednostka tnąca

Szerokość jednostki tnącej pozwala na łatwe i szybkie koszenie dużych powierzchni, redukując czas pracy nawet do 40%

System koszenia Dual-Force™

Unikalny układ z dwoma ostrzami wielokrotnie rozdrabnia ścinki na drobne fragmenty i kieruje je w stronę podłoża, gdzie szybko się rozkładają, dostarczając składniki odżywcze i wilgoć do gleby.

Łatwo składany uchwyt

Uchwyt można złożyć pionowo w celu przechowywania na niewielkiej przestrzeni oraz regulować w celu uzyskania komfortowej pozycji koszenia dla każdego operatora.

2-punktowa regulacja wysokości koszenia

Zamiast konieczności ustawiania czterech dźwigni przy każdym kole do pozycjonowania wysokości, Toro TimeMaster pozwala na regulację za pomocą jedynie dwóch dźwigni.

Szybkozłącze do czyszczenia

Dzięki niemu czyszczenie kosiarki jest dużo prostsze. Aby umyć kosiarkę od spodu, wystarczy podłączyć do niego wąż z wodą.

3-letnia gwarancja

Zaczyna się od jednego, dwóch, a przedłużyć można nawet trzech lat, tyle czasu możemy naprawiać Twoją kosiarkę za darmo! Zapytaj sprzedawcę o szczegóły.

3 lata pełnej gwarancji

Oczekuj najlepszego – uzyskuj najlepsze. Wiodąca w branży propozycja 3-letniej pełnej gwarancji** oznacza, że jeśli cokolwiek wydarzy się ze sprzętem w warunkach normalnego użytkowania i konserwacji (zapisanej w instrukcji obsługi), Toro naprawi kosiarkę za darmo. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.