Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
Kosiarka akumulatorowa TORO Recycler 60V (21852)

Kosiarka akumulatorowa 60V

Model: 21852

Cena brutto:
4990.00 zł

*zestaw

Kosiarka elektryczna o szerokości 52 cm z akumulatorem 60 V Max i zmienną prędkością oszczędza czas, ułatwia pracę i pozwala skończyć ją szybciej. Łatwość uruchomienia, eksploatacji i konserwacji tej kosiarki spełnia oczekiwania klientów.

Specyfikacja

Silnik:
Bezszczotkowy 1,5 kW, 60V
Waga:
32 kg
Szerokość ostrza:
52
Wysokość cięcia:
32-95 mm

Cechy

Przyjazna dla środowiska

Wyposażona w opatentowany system tnący Recycler® –
branżowy punkt odniesienia w kwestii mulczowania – umożliwia zwrócenie glebie ścinków bogatych w środki odżywcze dla uzyskania zdrowszego trawnika.

Uruchamianie przyciskiem

Łatwy w obsłudze przycisk umożliwia szybkie rozpoczęcie koszenia.

System RunSmart™

Inteligentne oprogramowanie RunSmart™ maksymalizuje czas pracy i wydajność. Kosiarka automatycznie reguluje obroty silnika do panujących warunków, zapewniając większą moc, gdy jest potrzebna oraz dłuższy czas pracy w łatwych warunkach.

SmartStow

System SmartStow ułatwiający przechowywanie doskonale oszczędza nawet 70% miejsca.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.